شهر پرداخت -درگاه واسط

رفع مسئولیت

مسئولیت های رفع شده:درگاه پرداخت آنلاین شهر پرداخت

تمام سیاست امنیت اطلاعات شهر پرداخت بر مبنای جلوگیری از کلاهبرداری وسوء استفاده های احتمالی برخی افراد تنظیم و تدوین شده به همین دلیل در شهر پرداخت فعالیت کاربران ارزیابی می شود و شهر پرداخت هیچ مسئولیتی در قبال این سوءاستفاده ها و یا کلاهبرداری ها ندارد و اگر چنین مواردی (مانند: انتقال وجه به فروشنده و عدم دریافت کالا یا خدمات از فروشنده) گزارش شود، شهر پرداخت محیطی را برای گفتگو زیر نظر خود برای دو طرف فراهم می کند، اگر به توافق نرسیدند امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات دو طرف در اختیار ان ها قرار می گیرد.

خدمات پشتیبانی محصول تماماً مرتبط با سایت پذیرنده می باشد و شهر پرداخت هیچ گونه تعهدی در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از تحویل سفارش پذیرنده به خریدار را متقبل نمی شود .
سیکل تضمین پرداخت شهر پرداخت تنها شامل کالا و خدمات می باشد و سایر فرایندها و پرداخت ها شامل تضمین پرداخت و بازگشت وجه به خریدار نمی باشد، به عنوان مثال: افزایش اعتبار در سایت پذیرنده، کمک به سایت پذیرنده و مسئولیت پرداخت های ذکر شده تماماً به عهده پرداخت کننده و سایت پذیرنده می باشد ..
در صورتی که پذیرنده محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف کلیه مسئولیت های تخلف، مربوط به پذیرنده می باشد و شهر پرداخت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد..
در هر خرید خریدار باید به این نکته توجه داشته باشد که خرید خود را از فرد و یا سایت های معتبر و شناخته شده انجام دهد و کاملاً از سیاست این سایت ها آگاهی داشته باشد و ان را مطالعه کرده باشد در غیر این صورت اگر شکایتی را مطرح کند و مربوط به موارد ذکر شده در سیاست ان سایت باشد شهر پرداخت اجازه تعلیق انداختن وجه را ندارد..
در صورتی که خریدار شکایت خود را زمانی اعلام نماید که وجه مورد معامله از حساب فروشنده خارج شده باشد مسئولیت بازگشت وجه خریدار بر عهده فروشنده می باشد و شهر پرداخت هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه را ندارد.
در صورتی که شخصی از اطلاعات بانکی فرد دیگری پرداختی توسط درگاه شهر پرداخت انجام دهد، کلیه مسئولیت های این سوءاستفاده به عهده دارنده کارت می باشد و شهر پرداخت هیچ مسئولیتی مبنی بر ارائه اطلاعات نداشته و تنها در صورت وجود اطلاعات پرداخت کننده همکاری های لازم را با مراجع ذیصلاح انجام خواهد داد..
کلیه ارتباطات با کاربران از طریق پست الکترونیک و تلفن همراه انجام می گردد و کلیه اطلاعیه ها، شکایت ها و … به پست الکترونیک، تنها جنبه اطلاع رسانی دارد و شما می بایست با ورود به پنل کاربری خود و ارسال تیکت نسبت به پاسخ گویی به ان اقدام نمایید، همچنین شهر پرداخت هیچ گاه از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه نسبت به دریافت اطلاعات محرمانه اقدام نمی نماید و تمام فرایندها از طریق بخش پشتیبانی پنل کاربری شما انجام خواهد شد ..

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.