شهر پرداخت -درگاه واسط

حریم شخصی

مجموعه  شهر پرداخت جهت ارائه خدمات با دقت و کیفیت بالاتر اقدام به دریافت یک سری اطلاعات از کاربران در مرحله ثبت نام و ثبت سفارش می نماید

وشهر پرداخت ضمن احترام به حریم خصوصی کاربران کلیه اطلاعات آنها را محافظت کرده و از انتشار آنها به هر نحو در حد توان جلوگیری می نماید و جهت نیل به این مقصود به توانمند سازی و توسعه فن آوریهای مورد نیاز مبادرت می ورزد.
مجموعه شهر پرداخت خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان وب سایت مجموعه می‌داند و ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه محرمانگی را تهیه کرده‌ایم.
ما از اقدامات امنیتی استفاده می‌کنیم تا اطلاعات شما را از دسترسی اشخاص غیر مجاز و عملکردهای غیر قانونی، خسارات اتفاقی، تخریب و نقصان مصون نگاه داریم. ما اطلاعات شما را برای مدتی متعارف که قانون ملزم می‌داند، نگاه خواهیم داشت.
شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.
شهر پرداخت اطلاعاتی را در حین تراکنش ها و عملیات بانکی از مشتریان خود جمع آوری می کند که در موارد زیر از آنها استفاده خواهد کرد :
۱٫ حل و فصل اختلافات و مشکلات ناشی از تراکنش های ناموفق و موفق
۲٫ جلوگیری و شناسایی فعالیت های غیرمجاز ، مخرب و مشکوک
۳٫ ارائه سرویس ها و خدمات جدید بر اسای نیاز کاربران
هنگام عضویت در سایت با انتخاب گزینه ” موافقت با قوانین ” و پذیرفتن آن در حقیقت آشکار شدن اطلاعات خود برای ما و استفاده ما از اطلاعات شما طبق سیاست امنیت اطلاعات موافقت کرده اید ، هرچند وقت یک بار سیاست امنیت را یکبار مرور کنید ، این سیاست در همه سایت های که از سرویس وب سایت ما استفاده می کنند اجرا می شود. اگر شما با سیاست امنیت اطلاعات وب سایت ما مخالف هستید ، عضو نشوید و ثبت نام نکنید.
بعد از کلیک بر روی Trusted Logo ای که در وب سایت خود قرار داده اید، به منظور اطمینان بیشتر اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی،  تاریخ عضویت و اطلاعاتی که برای تعامل بیشتر مشتری با شما مورد نیاز باشد، نمایش داده خواهد شد.
شهر پرداخت به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی، سیستم تیکت پیشیبانی را برای کاربران خود فراهم نموده است. کاربران می توانند بعد از ورود به اکانت خود از این سیستم استفاده نمایند. به عنوان مثال اگر شما از درگاه پرداخت فروشنده ای بر روی شهر پرداخت وجهی را پرداخت کرده و کالا یا سرویس خود را دریافت نکردید، می توانید به وسیله این قسمت مورد تخلف را گزارش دهید. سپس در این شرایط شهر پرداخت امکان گفتگو بین خریدار و فروشنده را فراهم می آورد و برای حل مشکل می کوشد و در صورت عدم حل مشکل تراکنش مورد نظر را به حساب کاربر برگشت می زند. البته شهر پرداخت هیچ برگشت وجهی را تضمین نمی کند. اما در راستای جلوگیری از کلاه برداری اقدامات سخت گیرانه ای اعمال می نماید.
کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.
کاربران می توانند بعد از ورود به اکانت خود با مراجعه به بخش تنظیمات، ویرایش اطلاعات و پسورد خود را تغییر دهند توجه به این نکته ضروریست که برای دریافت وجه و تسویه حساب بانکی اطلاعات مالک اکانت با اطلاعات حساب بانکی فرد باید یکسان باشد. در غیر اینصورت تا زمان تصحیح اطلاعات هیچ گونه وجهی به حساب کاربر واریز نخواهد شد.
شهر پرداخت مجاز است تا در صورت مشاهده هرگونه اکانت جعلی که برای خراب کاری یا تست در سیستم ایجاد شده اند، یا اکانت هایی که ۴۸ ساعت از عضویت آنها گدشته است ولی نسبت به فعال سازی آن اقدام نشده است، اقدام نموده و اکانت مربوطه را بلاک یا حذف نماید.
هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد شد. مجاز است تا در صورت مشاهده هرگونه اکانت جعلی که برای خراب کاری یا تست در سیستم ایجاد شده اند، یا اکانت هایی که ۴۸ ساعت از عضویت آنها گدشته است ولی نسبت به فعال سازی آن اقدام نشده است، اقدام نموده و اکانت مربوطه را بلاک یا حذف نماید.

شهر پرداخت

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.